Možnosti plateb

Platby

Nabízíme Vám několik nasledujících platebních metod:

Platba poštovní dobírkou - pokud zvolíte metodu poštovní dobírkou, zboží Vám bude doručeno poštou. Platíte při dodání zásilky. Při objednávce zboží může zvolit několik způsobů doručení. Doporučujeme kurýrní službu DPD s garancí profi doručení.

 

Platba eKonto - tato metoda funguje jako on line platba v rámci klientů Raiffeisenbank. Po uhrazení ceny je zboží okamžitě expedováno k Vám. Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. Při objednávce můžete zvolit několik způsobů doručení. Doporučujeme kurýrní službu DPD s garancí profi doručení.

Platba bankovním převodem a gsm banking - zboží zaplatíte bankovním převodem na náš účet Raiffeisen banka č. 3322339 / 5500, jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. Jakmile obdržíme platbu na náš účet zboží bude okamžitě expedováno. Při objednávce můžete zvolit několik způsobů doručení. Doporučujeme kurýrní službu DPD s garancí profi doručení. Pro zákazníky ze Slovenska je možnost platit v EURO na náš euro účet u Raiffeisen bank. IBAN: CZ5055000000000003322339, SWIFT:RZBCCZPP

 

Platba on-line Visa, Mastercard - jedinečná možnost platby on line vaší kreditní kartou. Tato platba je na stejném principu a tudíž i stejně bezpečná, jako platba kartou v běžném obchodě. Akceptujeme karty VISA a MASTERCARD, kde využíváme bezpečné platby za použití protokolu „3-D secure“ podporovaného karetními asociacemi. Tato platba urychlí i vyřízení Vaší objednávky!