Affiliate program

Vydělejte s Parfumery.cz

Získejte svůj podíl z internetového businessu!

Vážení webmasteři a majitelé internetových stránek. Nabízíme Vám možnost jednoduchého zisku peněz formou provize z uskutečněného obchodu. Jedná se o příjem za propagaci našich služeb, nebo prodejem našeho zboží na Vašich stránkách.

Můžete propagovat e-shop Parfumery.cz

Jak to funguje?

Provizní systém funguje na základě principu zprostředkování prodeje zboží, nebo služby. Partner (VY) upozorňuje své známé, obchodní přátele, nebo i zcela neznámé uživatele internetu na naši prodejnu prostřednictvím odkazu, který obsahuje jedinečný identifikační kód partnera.

Z Vašich stránek, diskuse, banneru k nám vstoupí zákazník, kterého zaznamenáme pod unikátním identifikačním kódem, který jasně určí, že zákazník přišel od Vás. V tuto chvíli ještě nic nezískáváte, ale v okamžiku kdy tento zákazník zakoupí a uhradí zboží, nebo službu v jakémkoli rozsahu získáváte provizi z prodeje ve výši 5%-10%

Kolik Vás to bude stát?

Partnera to nestojí prakticky nic! Partner musí pouze umístit odkaz, reklamní banner, či celou prodejnu na své stránky. Výrobu odkazů, bannerů atp. platíme my!

Kolik si vyděláte?

Výše Vašeho zisku záleží na množství prodaného zboží, nebo služeb. Obecně vzato je výše provizí 5 - 10 % z ceny zboží, nebo služeb. Konkrétní výše provize se sjednává individuálně a záleží na vašem obratu a skupinách zboží.

Formy spolupráce

  1. propagace formou banneru, ikonky, nebo jiných reklamních nástrojů

  2. propagace formou reklamních oken, kde se zobrazuje prodávané zboží

  3. propagace formou vlastního shopu formou XML zobrazenína vlastních doménách

Závěrem

Není nic jednoduššího, než vydělávat a nemít s tím moc práce. S každým partnerem je sepsána smlouva, která obsahuje veškeré obchodní podmínky, výši provize, práva a povinnosti.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

V případě zájmu nás kontaktujte na email: info@parfumery.cz